Главная » Статьи » Новости » Политика

Ющенко - Бушу: ми розуміємо, Україна впевнено наближакеться до мети

 Ющенко - Бушу: ми розуміємо, Україна впевнено наближакеться до мети

Президент України Віктор ЮЩЕНКО впевнений у позитивному рішенні країн-членів НАТО про приєднання України до Плану дій щодо членства у Альянсі на Бухарестському саміті організації.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на спільній прес-конференції з Президентом США Джорджем БУШЕМ.


В.ЮЩЕНКО підкреслив, що упевнений у перемозі України.

«Я переконаний, що ті аргументи, про які говорив БУШ, про ті позиції, з якими виступає Україна в рамках міжнародних дебатів по даному питанню, – ми з кожним днем наближаємося до позитивного фінального результату», - сказав В.ЮЩЕНКО, додавши, що з питання ПДЧ для України проводиться колосальна робота як на публічному, так і непублічному рівні.

У присутності Дж.БУША він подякував американській стороні та іншим українським партнерам, які допомагають Україні у процесі отримання права на приєднання на ПДЧ, за докладені зусилля.

«Ми розуміємо, про яку ціну і про яке питання йде мова», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Водночас він зауважив, що Україна розуміє, що попереду ще необхідно провести велику роботу, і необхідно докласти великих зусиль, щоб отримати позитивну відповідь на Бухарестському саміті.

«Я маю хороше передчуття про те, що позиція наших друзів по Європейському Союзу буде дуже важливою для завтрашнього рішення. Я думаю, що нам вдасться схилити на свій бік ті держави, які ще мають можливість визначитись», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Він підкреслив, що не бачить іншого курсу для України, ніж приєднання до організації колективної безпеки.
 


Источник: http://www.unian.net
Категория: Политика | Добавил: CITYPOST (01/04/2008)
Просмотров: 1140 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 4.5/2
Подобные материалы:
Всего комментариев: 1
avatar
1 Настоящий СЛОВЯНИН • 20:58:17, 02/04/2008
angry angry angry angry Етот Буш со своей козой Ющенко, как они меня достали. Украина словянская страна, и всегда была у нас дружба с Росией, Беларусией... А тепер етот Ющенко хочет нас поругать в мессте со своим нато - иди сам туда. А мы за мир и дружбу! wink
avatar