Главная » Статьи » Финансы » Твой Бизнес

Європейський проект з підтримки малого і середнього бізнесу в пріоритетних регіонах

Європейський проект з підтримки малого і середнього бізнесу в пріоритетних регіонах

 by: CHARISTA

 

Під час круглого столу, що відбувся 22 листопада 2007р. в Чернігівському прес-клубі, було розглянуто результати виконання проекту Європейського Союзу «Послуги з підтримки малого та середнього підприємництва у пріоритетних регіонах України».

 

«Як знаємо до Європейського Союзу входять 27 держав. За період розширення ЄС вони разом побудували зону миру, стабільності, прогресу і солідарності. Європейський Союз є моделлю вирішення конфліктів і встановлення дружніх відносин шляхом тісного співробітництва з метою досягнення спільних цілей, зберігаючи при цьому національний суверенітет та територіальну цілісність. Але ЄС займається не лише своїми внутрішніми питаннями: він прагне поділитися своїми надбаннями і цінностями з країнами та людьми поза власними кордонами», - з такої промови розпочала засідання Вікторія Тетьора, місцевий експерт проекту.

Вікторія Тетьора, місцевий експерт проекту.

 

Проект тривав упродовж 18 місяців і виконувався у трьох пріоритетних областях: Чернігівській, Рівненській та Житомирській. Зосереджувалась діяльність проекту в таких сферах, як: регуляторна політика у сфері підтримки та розвитку підприємництва, консультації і навчання бізнес консультантів та представників малого і середнього бізнесу.

 

За час виконання проекту проводились семінари як для державних службовців, так і для бізнес-консультантів; один великий навчальний курс з розвитку менеджменту, що складався з 9  навчальних напрямків розвитку бізнесу.

 

Понад 100 відібраних на конкурсній основі українських підприємців Житомирщини, Рівненщини та Чернігівщини опанували сучасні навики ведення успішного бізнесу. «Відбір був жорсткий – пріоритет віддавався тим, хто мав бізнес який був більш реалістичним», - так відповів Філіп Сантенс, керівник проекту.

 

Як розповідали самі учасники проекту - участь в ньому дала певні позитивні зрушення в роботі, і це видно по здобутках.

 

Андрій Федоренко, директор підприємства «Софт індастрі» наголосив на тому, що навчальна програма допомогла оцінити та розробити достроковий план розвитку. «Займаюсь бізнесом вже сім років, і ще не розробляв стратегічного плану. Завжди думав, що його досить складно розробляти, але як вияснилось – ні. На тренінгу було детально показано весь процес створення «от» и «до», - повідомив пан Федоренко.

 

Наприкінці засідання пре-клубу проект презентував навчальний компакт-диск «Урожай знань. Розвиток приватного бізнесу», який містить практичні матеріали з різноманітних аспектів розвитку бізнесу: від започаткування власної справи до спілкування з інвесторами. Компакт-диск буде розповсюджуватись безкоштовно через Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва та його обласні представництва.

Категория: Твой Бизнес | Добавил: CHARISTA (06/12/2007)
Просмотров: 1255 | Рейтинг: 4.5/2
Подобные материалы:
Всего комментариев: 0
avatar